צוות

הרב דודי פתחי

הרב דודי פתחי

ראש האולפנה
04-6600205

אלי מוסקוביץ

אלי מוסקוביץ

מנכ"ל
050-2007930
eli@unov.org.il

אסנת פרץ

אסנת פרץ

סגנית ראש האולפנה
052-8348463

אורית בן הראש

אורית בן הראש

מזכירה
04-6600205
orit@unov.org.il

עינת רוטר פלדמן

עינת רוטר פלדמן

מזכירה
04-6600205
einat@unov.org.il

יסכה כורסיה פרידמן

יסכה כורסיה פרידמן

מנהלת פנימיה
054-6988572

לאה נעמן

לאה נעמן

רכזת פדגוגית ומחנכת י"א
054-6956288
lea@unov.org.il

דויד ארלנק

דויד ארלנק

אב בית ורכז בטחון
achzaka@unov.org.il

יחיאל שמחון

יחיאל שמחון

איש אחזקה
054-4388770

דינה חליף

דינה חליף

אחראית חדר אוכל
054-2826122

אילת כהן

אילת כהן

ספרנית
054-6140802

שלומית הורוביץ

שלומית הורוביץ

מחנכת ט'
052-8966221

אשרת ינוביץ

אשרת ינוביץ

מחנכת ט' חנ"מ
050-9256527

שני בן חורין

שני בן חורין

מחנכת י'
052-4789722

דינה איבגי

דינה איבגי

מחנכת י' חנ"מ
052-5477845

לאה נעמן

לאה נעמן

רכזת פדגוגית ומחנכת י"א
054-6956288

מרב פאסיק

מרב פאסיק

מחנכת י"ב

אביגיל סוויד

אביגיל סוויד

רכזת התאמות ומחנכת י"ב חנ"מ
052-8348451

אינגה אבוטבול

אינגה אבוטבול

מורה למתמטיקה ומוט"ב

אבישי איזנברג

אבישי איזנברג

מורה לתנ"ך ורכז פיתוח ופרויקטים
052-5990420

גולן אליסף

גולן אליסף

מורה לתנ"ך
058-4052630

מיכל ארואס בלנק

מיכל ארואס בלנק

מורה למחול
054-5261181

שלום אריאל

שלום אריאל

מורה של"ח
055-6624136

אביטל ארן

אביטל ארן

מורה לאנגלית
054-4723827

אילה ארץ הצבי

אילה ארץ הצבי

רכזת מגמת תיאטרון
050-5604000

חני בלסבלג

חני בלסבלג

רכזת מגמת מחול
050-8445638

סיגלית בקר

סיגלית בקר

מורה לאומנות
054-5294554

אלינה גורודצקי

אלינה גורודצקי

מגמת אומנות – עיצוב
054-4944397

ליל גורן

ליל גורן

מורה למחול
050-7266820

לאלה גמלא

לאלה גמלא

מורה חנ"ג
052-4740966

יהודית גרוסמן

יהודית גרוסמן

סייעת י"ב
054-8060282

רוית דהן

רוית דהן

מורה ללשון
050-8687992

אמונה ויזמן

אמונה ויזמן

סייעת שיעורי עזר י"א
052-6807031

ענבל זוהר

ענבל זוהר

מורה לאומנות
052-3942652

אריק כהן

אריק כהן

מורה לאזרחות
054-7516440

חיה נתנזון

חיה נתנזון

מורה לספרות ותושב"ע
050-5736950

סיון עוקבי

סיון עוקבי

סייעת ט' קטנה
052-8236953

רויטל פרומוב

רויטל פרומוב

מורה למתמטיקה
054-4548911

אילת צור

אילת צור

מורה להסטוריה
058-6606617

רחלי רונד

רחלי רונד

מורה לאנגלית
054-8189162

מור שטרסברג

מור שטרסברג

מורה למתמטיקה
052-3463507

אפרת שלזינגר

אפרת שלזינגר

סייעת י' קטנה
050-6407226

יסכה כורסיה פרידמן

יסכה כורסיה פרידמן

מנהלת פנימיה
054-6988572

חנה אורבך

חנה אורבך

אם בית
052-3486663

נחמה בן צבי

נחמה בן צבי

אם בית יא – יב
054-2438296

עפרה הורביץ

עפרה הורביץ

אחות
050-5214995

הודיה גולדקלנג

הודיה גולדקלנג

מחנכת פנימיה כיתה ט'
052-3114561

גפן טרייביץ

גפן טרייביץ

מחנכת פנימיה י"א
050-2606920

צופיה לוי

צופיה לוי

יועצת
052-5674925
tsofya@unov.org.il

מירה זליקוביץ

מירה זליקוביץ

עוס"ית
050-8271381

הדר יעקבי

הדר יעקבי

עוס"ית
052-4304815
hadaros@unov.org.il

הודיה שלוי

הודיה שלוי

עוס"ית
052-3499972

אורה זומר

אורה זומר

מטפלת בבע"ח
053-7211202

מיי מרטון בן חור

מיי מרטון בן חור

מטפלת בביביליותרפיה ומיסיקה
054-2479882

נעמה סלנט

נעמה סלנט

מטפלת בתנועה
054-2467477

מעיין קרסנו

מעיין קרסנו

מטפלת תרפיה באומנות
052-6764354

גלית שפרינגוט

גלית שפרינגוט

מטפלת בצילום
052-8348378

סגירת תפריט
דילוג לתוכן